Obrázek uživatele collins

Můj profil

Jméno: 
Eliška
Příjmení: 
Collins
Věk: 
56
Pohlaví: 
Žena
Status: 
Nemocný
Region: 
Plzeňský
Vzkaz rakovině: 

Nic není náhodné, měli jsme se setkat, já ještě nejsem hotová, ještě tady mám důležité věci na práci, ještě nepřišel můj čas. Z našeho setkání si vezmu ponaučení, ale jinak msi dej ještě pohov.

Můj příběh: 

Můj příběh je určitě stejný jako u ostatních. Na to že mám rakovinu plic se přišlo náhodou loni na podzim. První verdikt zněl nádor je velký- 7cm a není možnost operace. Měla jsem veliké štěstí, má onko. lékařka poslala můj nález do motole, kde se rozhodli, že mě budou operovat. Nádor vyoperovali a plus dvě žebra. Všem lékařům patří můj dík.
V lednu jsem absolvovala první chemo- léčbu, čekají mě ještě tři. Snažím se být nad věcí a být statečná, ale někdy propadám panice.
Ještě je důležité musím napsat že jsem byla kuřačka , která si byla zcela vědomá všech rizik. Proto se ani neptám proč zrovna já.
Zastávám názor že rakovina je Karmické onemocnění a proto se spíše ptám , jak s tím naložit. Mám bezvadného manžela a dvě dospělé děti, dcera mě hodně podporuje a pomáhá. Mám dvě vnoučátka a tak bych si přála tu zůstat ještě nějaký pátek. Co přijde, s tím jsem připravená se srovnat, to neznamená, že jsem rezignovala, ale přijímám vše s pokorou a učí se být trpělivá a trpělivá. Byla bych ráda když bych mohla sdílet své trápení a radosti s lidmi, kteří ví o čem je řeč.

Historie

Účet existuje již
3 roky 8 měsíců